Ikona telefon+420 725 880 073 (PRODEJ a SERVIS)

Novinky / Blog

Vítáme Vás v naší nové sekci s názvem NOVINKY nebo takzvaný BLOG, ve kterém Vám přiblížíme aktuality z naší dílny, realizovaných oprav, zakázek, servisních výjezdů a s nimi spojenou práci v terénu a v neposlední řade dodávky a instalace nových zařízení! Rádi se s Vama skrze tuto sekci podělíme také o zážitky a kuriozity z našeho servisního zákulisí.

Dále to budou samožrejmě novinky a informace k zařízením značky OSA, aktuality přímo z výroby, chystané akce, reference od našich zahraničních kolegů nebo našich zákazníků, a k tomu určitě připojíme fotky nebo videa...


OPRAVA PÁSOVÉHO PODVOZKU MOBILNÍM LISEM V JINDŘICHOVĚ HRADCI

OPRAVA PÁSOVÉHO PODVOZKU MOBILNÍM LISEM V JINDŘICHOVĚ HRADCIS naši novou službou kterou nabízíme, přichází také nové příležitosti a vznikají i zajímavé spolupráce, a zrovna jednu takovou nám nabídla společnost GARNEA a.s., A jak už je z názvu zřejmé jednalo se o spolupráci při opravě podvozku pásového rypadla značky DEVELON / DOOSAN, kterou tady v ČR výhradně zastupuje právě zmíněná společnost GARNEA a.s.

Autor: Dávid Gajdoš  •  Vydáno: 23.4.2024 10:43  •  Přečteno: 261x

OPRAVA DRAPÁKU VYVÁŽEČKY DŘEVA

OPRAVA DRAPÁKU VYVÁŽEČKY DŘEVAPři pohledu na název naši společnosti je většině jasné co bude našim hlavním zaměřením, no mnoho z Vás ani netuší že portfolio našich služeb má mnohem větší záběr a z daleka nekončí jen u stavební techniky! ...

Autor: Dávid Gajdoš  •  Vydáno: 19.3.2024 11:09  •  Přečteno: 347x

Kladivo po generální opravě nebo zrezavělá uloženka na pokraji života???!!

Kladivo po generální opravě nebo zrezavělá uloženka na pokraji života???!!Do našeho servisního střediska dorazilo na opravu hydraulické kladivo značky INDECO, u kterého bylo na první pohled zřejmé, že kladivo si už nějaký ten pátek neťuklo. To samozřejmě žádnému kladivu nesvědčí a často to pro tato zařízení bývá fatální.

Autor: Dávid Gajdoš  •  Vydáno: 1.2.2024 12:01  •  Přečteno: 422x

Nová série kladiv s označením MB již brzy!

Nová série kladiv s označením MB již brzy!Po úspěšné sérii kladiv HB, se výrobce značky OSA začal soustředit na výrobu nové generaci hydraulických bouracích kladiv které sníží nároky na údržbu a servis a navýší efektivitu práce ve váhové kategorii od 120 až 440 kil. Jedná se o konstrukčně stavěný koncept na báze takzvaného monobloku. Označení této série povede název MB.

Autor: Dávid Gajdoš  •  Vydáno: 17.1.2024 11:16  •  Přečteno: 361x

Potřebujete poradit?
Napište nám nebo zavolejte.
E-mail [email protected]
+420 725 880 073
Ikona facebook Ikona youtube Ikona instagram