Ikona telefon+420 725 880 073 (PRODEJ a SERVIS)

Servis / Opravy hydraulických kladiv a demoliční techniky

< návrat zpět

Provádíme střední, generální opravy a základní servis hydraulických bouracích  kladiv všech značek.

Poptat cenu

Servis a opravy hydraulických kladiv

OSA, OMP, Takeuchi, Caterpilar, Chicago Pneumatic, NPK, Italdem, Komac, Kubota, Krupp, Berco, Indeco, Socomec, Eurodem, Rammer, Atlas Copco, Korota, Lifton, CASE Construction, OMAL, Rotair, Iman makina, Bobcat, Demoter, Hammer, Idromeccanica, Tamrock, Tecna, Montabert, Sandvik, Doosan, Epiroc, Furukawa, HydraForce, Ingersoll Rand, JCB, Okada, Mastermech, ACDE Europa, AEM, ARDEN, Arowheat, Bohung, Comet, Concquest, DB Breaker, Demco, Euroram, Fine, GB General breaker, Gearmore, Golden breaker, Hammeroc, HRK, Huskie, IMI, Lifton, Maruzen, MTB, OCM, RBI, Rock Breaker, Saga, Soosan, Stanley, Toku, Tramac, Vulkán, Belite ...

 

Základní servis zahrnuje  pravidelné intervaly stanovené výrobcem, kontroly a výměny opotřebitelných dílů, kontrolu dusíku, a vizuální kontrolu zařízení. 

Střední opravy zahrnují opravy, nebo výměnu opotřebovaných a poškozených součástí, jako jsou písty, těsnivo, membrány, a pod. Střední opravy se provádějí v případě, že porucha hydraulického kladiva není příliš rozsáhlá a lze ji odstranit výměnou nebo opravou jednotlivých součástí.

Generální opravy zahrnují výměnu všech opotřebovaných nebo poškozených součástí, opravy obalu, včetně laku. Generální opravy se provádějí v případě, že porucha hydraulického kladiva je rozsáhlá, nebo pokud se hydraulické kladivo dlouhodobě používá v náročných podmínkách ( kamenolomy ). 

Opravy hydraulických kladiv provádíme v našem specializovaném servisním středisku, v kterém máme k dispozici potřebné vybavení a kvalifikované pracovníky.

Cena opravy hydraulického kladiva se odvíjí od rozsahu poškození, velikosti a typu hydraulického kladiva.

 

Servisní prohlídky hydraulických kladiv ( všech značek )  pro jejich delší životnost!
 

Prodloužení životnosti cenného nástroje je dáno pravidelnou prohlídkou, to platí u hydraulických kladiv dvojnásobně. Nezáleží na velikosti nebo značce vašeho hydraulického kladiva, naši zkušení profesionálové jej rozeberou vymění opotřebené díly pokud nějaké jsou, přetěsní a znovu sestaví, abyste mohli dokončit svůj současný nebo budoucí projekt. Nabízíme školené techniky, řešení problémů s kvalitou a vlastní centrum hydraulických kladiv. Náš tým provádí analýzu poruch, testování agregátů a dokonce nabízíme online pomoc při odstraňování problémů.

 

PRÉMIOVÉ SLUŽBY PRO NAŠE STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY!

SKLADEM OPOTŘEBITELNÉ DÍLY PRO VAŠE ZAŘÍZENÍ

TELEFONICKÁ PODPORA PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

V PŘÍPADĚ POTŘEBY RYCHLÝ MOBILNÍ SERVISNÍ ZÁSAH

 

Oprava a servis demoliční techniky 

Demoliční technika je často vystavována náročným podmínkám, a proto je potřeba ji pravidelně kontrolovat a opravovat.

Mezi nejčastější závady patří opotřebení hydraulických součástí, jako jsou pístnice, těsnění a hadice a poškození mechanických součástí, jako jsou čepy, ložiska, břity, výmněnné čelisti, nebo samostatné zuby. 

Jsme schopni opravit jakékoliv poškození těchto zařízení !

Neváhejte a požádejte si o předběžnou kalkulaci opravy Vašeho zařízení. 

 

Běžné závady kladiv a jejich řešení najdete ZDE!


Potřebujete poradit?
Napište nám nebo zavolejte.
E-mail [email protected]
+420 725 880 073
Ikona facebook Ikona youtube Ikona instagram