Ikona telefon+420 725 880 073 (PRODEJ a SERVIS)

O nás

Společnost Hydraulická kladiva s.r.o. se zabývá prodejem špičkové demoliční techniky a hydraulických boracích kladiv. Společnost je založena na základě vlastních 20-ti letých odborných zkušenostech jejího manažéra v oblasti oprav techniky a na základe vlastních skušeností s těžením kamene v lomech po celé České a Slovenské republice. A právě na základě vlastních skušeností s opravami hydraulických bouracích kladiv všech značek , jsme  vybrali  dodavatele kvalitních špičkových hydraulických bouracích kladiv a demoliční techniky OSA Demolition Equipment které nabízíme, a zjískali jsme také exkluzivní zastoupení této společnosti pro ČR.

Naše činnost:

  • prodej špičkové moderní demoliční techniky - hydraulická bourací kladiva, demoliční nůžky, demoliční drapáky
  • prodej nových i použitých bouracích hydraulických kladiv, přídavných zařízení na stavební stroje
  • servis a opravy demoliční techniky a hydraulických bouracích kladiv – všech značek
  • opravy / renovace otvorů uložení čepů pro stavební, zemědělskou a lesnickou techniku a další zařízení, zařízením „SUPERCOMBINATA“
  • opravy stavební a  zemědelské techniky, oprava hydrauliky

Servisní prohlídky hydraulických kladiv ( všech značek )  pro jejich delší životnost!
 

Prodloužení životnosti cenného nástroje je dáno pravidelnou prohlídkou, to platí u hydraulických kladiv dvojnásobně. Nezáleží na velikosti nebo značce vašeho hydraulického kladiva, naši zkušení profesionálové jej rozeberou vymění opotřebené díly pokud nějaké jsou, přetěsní a znovu sestaví, abyste mohli dokončit svůj současný nebo budoucí projekt. Nabízíme školené techniky, řešení problémů s kvalitou a vlastní centrum hydraulických kladiv. Náš tým provádí analýzu poruch, testování agregátů a dokonce nabízíme online pomoc při odstraňování problémů.
Provádíme střední a generální opravy hydraulických bouracích  kladiv všech značek.

 

Naše společnost s plně vybaveným dílenským zázemím se nachází ve velmi výhodné a lukrativní lokalitě, uprostřed České republiky, pouhých 8 km od dálnice, mezi Velkým Meziříčím a Velkou Bíteši.

Kancelář Hydraulická kladiva

 

Návštěva majitele a obchodního manažéra společnosti OSA Demolition Equipment.

Demoliční technika

Potřebujete poradit?
Napište nám nebo zavolejte.
E-mail [email protected]
+420 725 880 073
Ikona facebook Ikona youtube